Hakkımızda

Oruntaş Hukuk

Avukat İrem Pancaroğlu

AV. İREM NUR ORUNTAŞ PANCAROĞLU

ARABULUCU AVUKAT İrem Nur Oruntaş Pancaroğlu Akhisar Anadolu Lisesi’nde lise öğrenimini tamamlamış ve 2014 yılında İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. 2014-2016 yılları arasında İstanbul Barosu’na kayıtlı olarak İstanbul’da çalışan Oruntaş Pancaroğlu, 2016 yılı temmuz ayında Oruntaş Hukuk Bürosu’nu kurmuş olup halen kurucu avukat olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

2019 yılında Hukuk Uyuşmazlıklarında Arabuluculuk Eğitimi’ni tamamlamış olup, Adalet Bakanlığı Arabuluculuk Daire Başkanlığı’nın yazılı sınavında başarılı olarak 11418 sicil numarası ile Arabulucular siciline kayıtlıdır.

VİZYONUMUZ

2016 yılında İrem Nur Oruntaş Pancaroğlu tarafından kurulan Oruntaş Hukuk Bürosu müvekkilleriyle birebir iletişim ve butik iş yapma felsefesinde olup çalışma alanlarına devamlı olarak yenilerini ekleyerek teknoloji ve çağın gerekliliklerine uygun şekilde büyümeyi hedeflemiştir.

MİSYONUMUZ

Güven, ahlak, dürüstlük, samimiyet ve gizlilik ilkelerini benimseyen Oruntaş Hukuk Bürosu bu ilkeler ışığında müvekkil ilişkilerini sürdürmeyi, işin benimsenip başlatılmasını, disiplinli bir şekilde işin takip edilerek düzenli olarak müvekkile geri bildirimler yapmayı ve işin en hızlı şekilde neticelendirilmesini amaç edinmiştir.